APIE MUS

Pamatų rengimo paslaugos

Pamatai – namo pagrindas, todėl čia ypač svarbu bekompromisinė kokybė. Mes kokybės ir preciziškumo kriterijais vadovaujamės jau daugiau nei 25 metų. Nepriekaištingai įrengti pamatai – tai yra mūsų darbo tikslas ir galutinis rezultatas, paremtas ilgamete praktine patirtimi ir noru tobulėti profesinėje srityje. Kokybė kainuoja, bet mes dirbame sąžiningai, atidžiai ir užtikrintai. Todėl mus pasirinkę tikrai sutaupysite, nes pamatus įrengsime iš karto gerai, jų nereiks perdarinėti ar remontuoti. Turėdami puikius ryšius savo verslo srityje, galime pasiūlyti statybos medžiagas žemiausiomis įmanomomis kainomis. Mums svarbus ne tik galutinis rezultatas – siekiame, kad klientas būtų informuotas apie visą statybos eigą, naudojamas medžiagas bei jų kiekius. Tikime, jog skaidrumas ir patikimumas – svarbios savybės, teikiant kokybišką paslaugą. Didžiuojamės tuo, jog mūsų įgyvendinti projektai neturi neigiamų atsiliepimų, o suburta meistrų komanda visada sulaukia puikių įvertinimų.Suprantame, jog patikėdami mums savo namo pamatus, iš tiesų patikite mums daug daugiau – namo stabilumą, iš dalies – net šilumą. Esame įsitikinę – pasirinkę mūsų komandą, liksite patenkinti ir pamatais ir nuoširdžiu bendravimu!

Gelžbetoninės perdangos

Perdangos reikalingos kiekvienam namui. Kokybiškos gelžbetoninės perdangos – reikalingos kiekvienam kokybiškam namui. Nesvarbu, ar planuojate statyti vieno ar dviejų su rūsiu, ar daugiau aukštū namą – monolitinės perdangos bus būtent ta konstrukcija, kuri atskirs horizontaliąsias pastato erdves. Gelžbetoninės perdangos pagal savo funkciją liejamos atskirti namo rūsiui nuo pirmo aukšto gretimiems aukštams viršutiniam aukštui nuo pastogės balkonams įprastai statant namą Lietuvoje pasirenkamos monolitinės gelžbetoninės arba surenkamos perdangos iš perdangos plokščių. Nors vientisos monolitinės perdangos yra sunkesnės bei brangesnės nei surenkamos perdangos, tačiau jei siekiate išskirtinio tvirtumo ir ilgalaikio stabilumo – jos nepamainomos!Perdangų montavimas gana paprastas, bet kartu ir nemažai preciziškumo reikalaujantis procesas – klojami du atskiri konstrukciniai elementai, tarp kurių vėliau pilamas monolitinis gelžbetonis. Tokiu būdu gaunama vienalytė monolitė perdanga. Siekiant išlaikyti lygų gelžbetoninės perdangos paviršių, klojiniai iš apatinės pusės yra dengiami fanera. Tokie klojiniai paliekami stengti 3-5 dienoms. Monolitinių perdangų paskirtis – kokybiškai atlaikyti pastato vertikaliąsias apkrovas, tad jų klojimą reikėtų patikėti tiksliai ir atsakingai dirbantiems meistrams.

Juostiniai monolitiniai pamatai

Monolitiniai juostiniai pamatai yra vienas iš populiariausių pamatų tipų. Monolitiniai juostiniai pamatai yra patvarūs ir atsparūs atmosferos poveikiams, todėl jie dažnai naudojami tiesioginiams pastatams, kuriuose reikalinga didelė atsparumą apkrovoms ir stiprumą. Tai taip pat reiškia, kad jie gali būti naudojami siekiant užtikrinti didelį stabilumą ir sumažinti žemės dreifavimo riziką esant dideliam vandens lygiui ar kietų gruntų pokyčiams. Monolitiniai juostiniai pamatai yra patogūs ir ekonomiški, nes jie gali būti pagaminti vietoje, todėl jie yra puikus pasirinkimas, jei reikia sumažinti statybinių išlaidų ir laiko reikalavimus.

Gręžtiniai poliniai pamatai daromi, kai į žemę gręžiamos poliai ir tada į juos dedama geležinis karkasas sustiprinnatis betoninę polio konstrukciją. Gręžtiniai pamatai yra patvarūs ir atsparūs atmosferos poveikiams, todėl jie dažnai naudojami pastatams, kuriuose reikalinga didelis atsparumas apkrovoms. Tai taip pat reiškia, kad jie gali būti naudojami siekiant užtikrinti didelį stabilumą ir sumažinti žemės dreifavimo riziką esant dideliam vandens lygiui ar gruntų pokyčiams.

Gręžtiniai poliniai pamatai